JUNIORI ODOHRALI VÝBORNÉ 2. KOLO

Dnes odohrali naši juniori 2 .kolo Ligy juniorov Západ na domácej palubovke v Športovej hale.

Ich prvým súperom boli hráči Dubnice, kde si chalani po prvej tretine vypracovali výborný náskok 4:1, no v druhej ho hneď aj stratili a do poslednej tretiny vchádzali za stavu 5:5. Pri lámaní chleba však lepšie zahrali hostia a tretinu vyhrali pomerom 2:0.

FBC Levice – ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 5:7 (4:1, 1:4, 0:2)

Druhý zápas odohrali juniori vo veľmi dobrej atmosfére proti hráčom z Nitry. V tomto zápase chalani jasne dominovali, no trápili sa v koncovke. Celý tím podržal brankár Varga a tak sme mali na čom stavať aj do útoku. Nakoniec sme Nitru našťastie prestrielali a dominanciu na ihrisku sme pretavili aj do skóre. Zaknihovali sme prvú výhru v sezóne po kvalitnom výkone.

FBC Levice – ŠK Slávia SPU DFA Nitra 8:2 (1:0, 3:1, 4:1)