LEPŠIE PIEŠŤANY A HLOHOVEC

Naši muži včera prehrali oba svoje zápasy v Nemšovej a v tabuľke sa prepadli na posledné miesto. Oba zápasy boli ovplyvnené ešte stále prebiehajúcou maródkou v tíme, no juniori, ktorí dopĺňajú káder mužov, sa stále viac a intenzívnejšie prejavujú v zápasoch ako platní hráči.

Včera odohrali prvý zápas proti Hlohovcu, ktorý kopíroval ich prvé vzájomné stretnutie. Po prvých dvoch dobrých tretinách prišla úplne nevydarená tretia, ktorá svojim výsledkom (7:1) stanovila celkové skóre zápasu 11:4 v neprospech Levíc.

V druhom zápase nastúpili proti hráčom z Piešťan. V prvom zápase sme s týmto súperom prehrali 3:5 a včera to bol tiež vyrovnaný duel. Naši hráči sa nevzdali ani za stavu 4:7 pár minút pred koncom a zápas zdramatizovali dvoma gólmi v posledných minútach. Bohužiaľ sa im už zápas vyrovnať nepodarilo a tak svietilo na výsledkovej tabuli skóre 6:7. Stále si ale myslíme, že tento tím ešte všetkým ukáže svoju silu.

Držte nám palce v ďalšom kole, ktoré bude už v nedeľu v Nitre.