SPÚŠŤAME NOVÝ WEB

Ako klub máme za sebou prvú sezónu a prvý rok fungovania. Rozhodli sme sa, že to oslávime okrem iného aj novým webom, aby sme mali všetky klubové infomácie stále pohromade a prehladne uložené. Na spoluprácu sme oslovili Samuela Pacalu, z ktorej vyšla táto čisto nová, ešte teplá, webová stránka ŠK FBC Levice.

Snažili sme sa ju spraviť tak, aby každý návštevník, či záujemca o členstvo v klube na nej našiel presne to čo potrebuje. Okrem iného tu nájdete všetky potrebné infomácie o klube, členské poplatky, termíny tréningov, ako aj ligové tabuľky a výsledky všetkých kategórii, ktoré budeme mať v súťažiach. Njadôležitejšou príčinou vzniku nového webu bolo zverejňovanie článkov, v ktorých vám budeme môcť bližšie priblížiť fungovanie a chod klubu a tiež dostať k vám všetky novinky.

Momentálne čakáme v klube na rozpis zápasov do novej sezóny, pripravujeme sa na zväzovú konferenciu, ktorá sa uskutoční 1. septembra v Bratislave a pripravujeme mnohé akcie pre deti a mládež v levickom okrese. Všetko ale závisí od aktuálnej situácie okolo šírenia vírusu COVID-19, každopádne vás budeme o všetkom informovať.