V NEDEĽU ŠTARTUJÚ JUNIORI SEZÓNU NA DOMÁCEJ PALUBOVKE

Už túto nedeľu, 13. septembra, odštartujú juniori svoju sezónu prvým zápasom na domácej palubovke. V Športovej hale v Leviciach privítajú tím z regiónu Bratislava, ktorý ale požiadal o presun do regiónu Západ, VŠK PdF UK Hurikán Bratislava. Hurikán je klub s 15-ročnou tradíciou a niekoľkými úspechmi na seniorskej aj mládežníckej scéne a s každoročnou účasťou družstiev v najvyšších súťažiach Slovenska.

Tento klub disponuje 14 družstvami s počtom aktívnych hráčov okolo 300, čo naznačuje, že nedeľný súboj bude bojom Dávida s Goliášom. My sa však nevzdávame a do zápasu budeme vstupovať s výhodou domáceho prostredia a  veľkou bojovnosťou, veď predsa každý zápas začína stavom 0:0.

Káder juniorov vyzerá byť stabilný, keď sa nám podarilo dotiahnuť aj posledné hosťovania do klubu a do zápasu je tak pripravených zasiahnuť skoro 100 percent hráčov.

Zápas sa začína o 13:00 a ak sa chystáte podporiť naše mladé talenty v boji proti tomuto súperovi, neváhajte prísť priamo do haly. Vstup bude zo zadného vchodu haly, vstupné sa neplatí, no prosíme všetkých návštevníkov, aby dodržiavali aktuálne nariadenia vlády, ktoré zahŕňajú hlavne dezinfekciu rúk, vstup do haly len s rúškom či dodržiavanie 2-metrových odstupov.