JUNIORI SVOJU SÚŤAŽ DOHRAJÚ

Pandémia koronavírusu na Slovensku ustupuje, a to dalo šancu športovcom na dohrávanie súťaží. Slovenský zväz florbalu ako aj regionálne rady už dlhšiu dobu rokovali a premýšľali o možnosti dohrávania regionálnych súťaží, no pandémia bola dlhšia ako sa čakalo. Minulý týždeň sa ale v regióne západ rozhodovalo o osude mládežníckych súťaží, ako aj mužskej 2.ligy.

Keďže nám do letných prázdnin ostáva už len necelý mesiac a zväz nechcel ťahať súťaže aj počas leta, rozhodlo sa, že mužská liga západ sa tento rok nedohrá a výsledky sa anulujú. Naopak regionálna liga juniorov dostala zelenú po tom, čo sa všetky zúčastnené tímy rozhodli ligu dohrať. Juniori odohrali na jeseň dva zápasy, v ktorých si pripísali 3 body do tabuľky a počas prerušenej ligy tak ostali na druhom mieste. Juniori počas júna odohrajú 4 zápasy tak, aby sa liga mohla plnohodnotne vyhodnotiť a aby sa záverečným kolom mohol vyhlásiť víťaz. Na schôdzi sa ale zároveň dohodlo, že víťaz tohto ročníka nemá právo postúpiť do extraligy juniorov.

Stále sa zlepšujúca situácia s pandémiou nám umožňuje odohrať domáce zápasy aj s divákmi, no za prísnych protipandemických opatrení, ktoré vám priblížime tesne pred domácim zápasom. Zatiaľ to vyzerá tak, že naši juniori odohrajú v domácej športovej hale dva zápasy zo štyroch. O prípadných zmenách vás budeme včas informovať.

Rozpis zápasov juniorov FBC Levice:

PRE VIAC INFORMÁCIÍ KLIKNITE NA BANNER

PRE VIAC INFORMÁCIÍ KLIKNITE NA BANNER

PRE VIAC INFORMÁCIÍ KLIKNITE NA BANNER

PRE VIAC INFORMÁCIÍ KLIKNITE NA BANNER