ŽIVOT V KLUBE SA ZNOVU PRE PANDÉMIU POZASTAVIL

História s pandémiou koronavírusu sa bohužiaľ znovu ku koncu roka opakuje a to zasahuje aj do chodu všetkých športových klubov na Slovensku. Výnimkou nie je ani náš klub, ktorý musel vďaka lockdownu obmedziť svoju činnosť na minimum.

Dňa 15.11.2021, kedy sa Slovensko začalo v Covid automate sfarbovať do bordovo-čierna prišla zo zväzu informácia, že liga juniorov a 2.liga mužov bude na základe hlasovania klubov pokračovať v režime „očkovaní“, aj napriek tomu, že sa ostatné súťaže prerušili. Náš klub samozrejme hlasoval pre pokračovanie oboch súťaží, keďže máme v tímoch dobrú zaočkovanosť a zápasy by sme odohrať vedeli. Tréningová činnosť bola tiež obmedzená na režim očkovaných, no ani to nám nebránilo ďalej trénovať a pripravovať mužov na domáci turnaj v Leviciach a juniorov na turnaj v Nitre.

Bohužiaľ už o týždeň neskôr prišlo rozhodnutie vlády o lockdowne a tým pádom aj o prerušení akéhokoľvek športovania v interiéroch, čo je pre florbal kľúčové. Od tohto dňa sa život v klube pozastavil na úplné minimum. Zrušili sa tréningy mužov, juniorov, ale aj žiakov a prípravky, a museli sme všetci ostať doma. Momentálne je situácia v klube taká, že čakáme, kedy príde rozhodnutie obnoviť tréningový proces v klube a hneď v tom momente spustíme všetky tréningy pre deti aj dospelých. Pevne veríme, že všetky detičky, ktoré nám chodili na tréningy, chodiť neprestanú a že sa všetci spolu znova stretneme už čoskoro na ihriskách.