JUNIORI V NEDEĽU V NITRE, MUŽI O TÝŽDEŇ DOMA

Po mesiaci a pol trvajúcej pauze vo florbalových súťažiach na Slovensku sme sa konečne dočkali. Už tento víkend sa môžu odohrať prvé stretnutia v súťažiach SZFB a my budeme pri tom hneď od začiatku.

Ako prví do reštartovanej ligy zasiahnu naši juniori, ktorí budú už túto nedeľu bojovať o 6 bodov v dvoch zápasoch Ligy juniorov Západ na pôde Nitry. V hale SPU sa stretnú o 08:30 s domácimi ŠK Slávia SPU DFA Nitra a bezprostredne po tomto zápase nastúpia proti prvému tímu tabuľky ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom. Cieľom juniorov je určite získať všetky body a priblížiť sa tak v tabuľke Dubnici. Našou výhodou proti domácim v prvom zápase môže byť aj fakt, že sme od 17. decembra v tréningovom tempe a do zajtrajšieho zápasu nastúpime skoro v plnej sile aj s novými posilami.

ODKAZY NA ZÁPASY JUNIOROV:

NITRA: https://www.szfb.sk/sk/stats/matches/870/liga-juniorov-zapad/match/114533/preview
DUBNICA NAD VÁHOM: https://www.szfb.sk/sk/stats/matches/870/liga-juniorov-zapad/match/114534/preview

O necelý týždeň neskôr nastúpia do zápasov aj naši muži v súťaži M2 Západ. Ide o dohrávku 6. kola, ktoré bolo pre lockdown zrušené. V tomto kole nastúpia muži FBC Levice na domácej palubovke v ŠH proti Púchovu a AS Trenčínu. Zápasy sa začínajú o 14:00 a budeme radi ak si do haly nájdu cestu aj naši priaznivci. Naplniť halu môžeme do kapacity 25% v režime OP.

ODKAZY NA ZÁPASY MUŽOV:

PÚCHOV: https://www.szfb.sk/sk/stats/matches/869/2-liga-muzov-zapad/match/114953/preview
TRENČÍN: https://www.szfb.sk/sk/stats/matches/869/2-liga-muzov-zapad/match/114955/preview

Držte nám palce!