MUŽI VYBOJOVALI JEDNO VÍŤAZSTVO V NESKUTOČNEJ ATMOSFÉRE

V sobotu 22.1.2022 sa v Leviciach uskutočnilo 6. kolo 2. ligy mužov Západ, kde sa okrem nášho tímu predstavili aj Skalica, Púchov a Trenčín. Bolo to kolo, v ktorom fanúšik našiel všetko, čo do florbalu patrí aj nepatrí. Naši muži si z tejto trojice zmerali sily s Púchovom a Trenčínom.

V prvom zápase sme nastúpili proti 5. tímu tabuľky – FBK Púchov. Skóre sme v prvej tretine otvárali my po peknej akcii, no troma inkasovanými gólmi v závere tretiny sme v prvej prestávke prehrávali už 1:3. Do druhej tretiny sme išli s cieľom nedostať gól, čo sa nám aj podarilo, no nedokázali sme žiadny ani streliť, čo nás vôbec nepriblížilo k triumfu v tomto zápase. Tretia tretina sa vyvíjala rovnako ako tá prvá čo malo za následok, že na konci zápasu svietilo na tabuli skóre 2:6 pre súpera. Púchov bol jednoznačne lepším tímom a zaslúžene tento zápas vyhral.

FBC Levice – FBK Púchov 2:6 (1:3, 0:0, 1:3)

Góly LV: 16’ Marko (Szalma), 46’ Szalma (Marko)

ŠTATISTIKY: https://www.szfb.sk/sk/stats/matches/869/2-liga-muzov-zapad/match/114953/preview

FOTOGALÉRIA: https://photos.app.goo.gl/Cmdy1qaxwNLaPprW8

Druhý zápas proti tímu Trenovec-FK AS Trenčín bol už, ale inou pesničkou. Zápas sa začínal o 18:30, čo bol atraktívny čas aj pre našich fanúšikov. Tlak z povinnosti ukázať sa pred toľkými ľuďmi nás dokázal vybičovať k možno najlepšiemu výkonu tejto sezóny. Zápas sme začali dobre, prvú tretinu sme vyhrali v pomere 2:1 a súpera sme prakticky k ničomu nepustili. Druhú tretinu sme našu dominanciu dokázali ešte viac pretaviť v góly a do poslednej časti sme išli s priaznivým skóre 5:2. Súper ešte dokázal znížiť na 5:3, no zápas sme až do konca kontrolovali a mohli sme skóre aj vylepšiť, no chýbalo nám aj kúsok šťastia v zakončení akcii, ktoré sme si vypracovali. Zápas bol veľmi dobrou reklamou na florbal v Leviciach a my sme radi, že práve takýto zápas videli naši fanúšikovia.

TRENOVEC – FK AS Trenčín – FBC Levice 3:5 (1:2, 1:3, 1:0) 

Góly LV: 13’ Lohyňa (Balla), 13’ Marko (Szalma), 21’ Javorský (Szalma), 23’ Lohyňa (Kvočka M.), 35’ Köles (Szalma)

ŠTATISTIKY: https://www.szfb.sk/sk/stats/matches/869/2-liga-muzov-zapad/match/114955/preview

ĎAKUJEME VÁM VEĽMI PEKNE ZA PODPORU!